• Išpardavimas!
Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh|Stabilizatorius
Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh|Stabilizatorius
Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh|Stabilizatorius
0

Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh

26,62 €
Su PVM 2
3.202-584.02

Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh

Priemonė skirta vyną apsaugoti nuo fermentacijos atsinaujinimo išpilstytuose buteliuose.

gamintojo puslapis

Pakuotė: 1 kg
  • 6 g
  • 100 g
  • 1 kg
  • 25 kg
Turime sandėlyje

Sandėlyje: 4 vnt.
Užsakykite per 15h 55m 06s kad išsiųstume prekes šiandien!
Realiu laiku: 1 Lankytojų šiuo metu

     

    Parsisiųsti PDF

    Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh– kalio sorbatas antrinės fermentacijos prevencijai buteliuose

    e.Sorbate – tai aukštos kokybės, maistinis kalio sorbatas (E 202), skirtas antrinės fermentacijos stabdymui buteliuose. Jis naudojamas profesionalioje vyno gamyboje, kai norima užtikrinti, kad po galutinio saldinimo arba maišymo vynas nesirūgtų pakartotinai. Tai ypač svarbu pusiausaldžių, pusiau sausų ir desertinių vynų, taip pat sidro ar vaisinių gėrimų gamybojee.Sorbate-Technical-Dat….

    🔬 Kaip veikia Stabilizatorius Vinosorb® neu Erbslöh?

    e.Sorbate yra kalio druska iš sorbo rūgšties, kuri priklauso trumpųjų riebalų rūgščių grupei. Tokios rūgštys natūraliai randamos daugelyje vaisių. Produkto veikimas pagrįstas mielių ir pelėsių augimo slopinimu, tuo pačiu išlaikant vyno skonį, kvapą ir švarą. Svarbu pažymėti, kad e.Sorbate neveikia bakterijų, todėl kartu būtinas papildomas sieros dioksido (SO₂) naudojimas apsaugai nuo bakterinės infekcijos ar oksidacijose.Sorbate-Technical-Dat….

    ✔️ Pagrindinės savybės ir naudos

    • ✔️ Efektyviai slopina mieles ir pelėsius

    • ✔️ Neįtakoja vyno kvapo ar skonio – organoleptiškai neutralus

    • ✔️ Stabilizuoja saldintą vyną prieš buteliavimą

    • ✔️ Apsaugo nuo pavojingos antrinės fermentacijos butelyje

    • ✔️ Plačiai naudojamas maisto pramonėje – saugus ir patikrintas

    • ✔️ Leistinas pagal Europos reglamentą (ES) 2019/934

    📋 Naudojimas ir dozavimas

    Pagal ES teisės aktus leidžiama naudoti iki 270 mg kalio sorbato / 1 L vyno, kas atitinka 27 g e.Sorbate / 100 L galutinio produkto.

    Naudojimo instrukcija:

    1. e.Sorbate reikia ištirpinti tiesiogiai pagrindiniame inde (vyno talpoje), intensyviai maišant.

    2. Nerekomenduojama pirmiau tirpinti mažame vyno kiekyje – tai gali sukelti netolygų paskirstymą.

    3. Geriausia jį įpilti maišymo stadijoje, prieš pat filtravimą ar buteliavimą.

    4. Papildomai būtina užtikrinti, kad laisvojo SO₂ kiekis būtų stabilus, ne mažiau kaip 40 mg/L.

    5. e.Sorbate į vyną reikia įmaišyti likus bent 24 valandoms iki išpilstymo į butelius, kad produktas būtų tolygiai pasiskirstęse.Sorbate-Technical-Dat….

    💡 Praktiniai patarimai

    • Naudokite tik tada, kai vynas yra pilnai išrūgęs, o norima išsaugoti likutinį cukrų (pusiau saldiems ar desertiniams vynams).

    • Jei planuojama ilgesnė laikymo trukmė – būtina kartu taikyti ir filtravimą, kad būtų pašalinti galimi aktyvūs mikroorganizmai.

    • Nenaudoti vietoje SO₂ – bakterijoms slopinti būtina papildoma apsauga.

    🧊 Laikymo sąlygos

    • Laikyti sausoje aplinkoje, saugoti nuo drėgmės ir kvapų.

    • Atidarius pakuotę – nedelsiant sandariai uždaryti.

    • Gerai laikomas produktas išlieka stabilus ilgą laiką.

    📦 Produkto forma ir savybės

    • Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

    • Kvapas/skonis: neutralus

    • Kilmė: maistinės kokybės sorbo rūgštis

    • Tinka naudoti vyno, sidro, vaisinių gėrimų, gaiviųjų gėrimų stabilizavimui

    Jusliškai neutralus, ypatingos kokybės, baltai perlinės spalvos produktas vynui stabilizuoti.

    Kalio sorbatas E 202.

    Pagal ES teisės aktus, maksimalus Vinosorb®neu kiekis 270 mg/l.

    Vinosorb® Neu yra sorbo rūgšties kalio druska. Sorbo rūgšties yra mažos molekulinės masės riebalų rūgštis. Kalio sorbatas - nekenksmingas konservantas, taikomas daugelyje maisto produktų.

    Leidžiamas naudoti pagal ES įstatymus ir šiuo metu galiojančius reglamentus.

    Grynumas ir kokybė yra įrodyta specializuotose laboratorijose.

    Naudojimo tiklslas

    Vyno apsauga nuo antrinės fermentacijos butelyje. Stabdo mielių ir pelėsių vystymąsi (bet ne bakterijų).

    Poveikis

    Išpilstytame butelyje Vinosorb® Neu teikia nuolatinę apsaugą nuo mielių ir pelėsių poveikio. Jau daugelį metų šiam tikslui Vinosorb® neu buvo sėkmingai naudojamas visame pasaulyje (maždaug 35 šalių, dirbančių vynuogininkystės sektoriuje), siekiant užkirsti kelią fermentacijos atsinaujinimui vyno butelyje.

    Iš esmės, Vinosorb® Neu yra veiksmingas prieš mielės ir pelėsiud, bet ne prieš bakterijas. Todėl, įprasta siera, kuri veikia kaip baktericidas ir antioksidantas tuo pačiu metu, vis dar reikalinga. (Kartu rekomenduojama naudoti sulfitus).

    134 mg kalio sorbato lygiavertis svoris kaip 100 mg sorbo rūgšties.

    Rekomenduojama ir maksimaliai leidžiama Vinosorb® neu dozė yra 27 g/100 l, t.y. 270 mg/l galutiniame produkte. Nerekomenduojama Vinosorb® neu tirpinti dalyje vyno, Vinosorb® neu tirpinamas tiesiogiai visoje vyno talpoje, kruopščiai maišant, kad medžiaga pasiskirstytų tolygiai. Siekiant vyną apsaugoti nuo nepageidaujamo deguonies patekimo į vyną, Vinosorb® neu gali būti sudedamas tiesiogiai į talpyklą kupažavimo metu.

    Tokiu atveju laisvo SO2 kiekis turi būti papildomai koreguojamas. Laisvo SO2 kiekis turi būti stabilus ir reikalingos koncentracijos. Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus sieros dioksido vyne gali būti ne daugiau kaip 200 mg/dm3, iš to kiekio laisvojo – ne daugiau kaip 40 mg/dm3.

    Rekomenduojama Vinosorb® neu į vyną sudėti likus 24 valandoms iki išpilstymo. Taip bus užtikrinamas tolygus Vinosorb® neu pasiskirstymas vyne.

    papildomiems klausimams

    3.202-584.02
    4 Prekės

    Charakteristikos

    Sudėtyje:
    Kalio sorbatas E 202.
    Pritaikymas:
    Vinosorb® neu apsaugo nuo mielių ir grybelių poveikio.
    Dozavimas:
    27 g Vinosorb® neu / 100 l
    Įpakavimas:
    1 kg, 25 kg
    Naudotinas kartu su:
    sorbo rūgštimi, 134 mg kalio sorbatas yra atitikmuo 100 mg sorbo rūgšties

    Specifinė nuoroda

    ean13
    320258402

    Pasirinkite pagal tipą

    Kodas:
    3.202-584.02
    Pakuotė: 1 kg;
    26,62 €
    Kodas:
    3.202-584.04
    Pakuotė: 25 kg;
    423,50 € Sold out
    Kodas:
    3.202-584.01
    Pakuotė: 100 g;
    3,75 € Sold out
    Kodas:
    3.202-584.06
    Pakuotė: 6 g;
    1,26 € 1,57 € -20%

    Stabilizatorius Vinosorb®...

    26,62 €
    Komentarai (0)
    Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.