Imageblock

banner

 Asmeninių duomenų apsauga

SSL sertifikatas užtikrina parduotuvės lankytojų informacijos apsaugą

Saugus apsipirkimas internetu yra susijęs su asmeninių duomenų apsauga. Duomenų perdavimas tampa vis didesniu interneto naudotojų rūpesčiu. Skaitant el. paštą ar įkeliant duomenis į savo svetainę, dažniausiai informacija serveriui iš naudotojo kompiuterio yra perduodama atviru pavidalu, tad pašaliniai asmenys gali ją perimti ir lengvai perskaityti.

Duomenų nutekėjimo internete faktus sunku pastebėti, nes suinteresuotiems asmenims nebūtinas tiesioginis priėjimas prie informacijos šaltinio. Todėl nešifruodami perduodamos informacijos niekada negalite būti tikri, kas skaito jūsų laiškus ar naudojasi jūsų slaptažodžiais.

SSL sertifikatas garantuoja, kad jūsų duomenys bus saugūs, kadangi visa tarp lankytojo naršyklės ir svetainės serverio siunčiama informacija yra šifruojama. Duomenų šifravimo sudėtingumas užkirs kelią neteisėtam informacijos dekodavimui net pasitelkus galingiausius superkompiuterius. 

Įsitikinant, kad svetainė www.vitis.lt veikia saugiu rėžimu, prie internetinis adresas prasideda https:// 

Informacinės visuomėnes plėtros komitetas prie susiekimo ministerijos rekomenduoja: "Užsisakinėdami prekes ar paslaugas internete visada paisykite saugumo reikalavimų. Geriau rinkitės interneto svetaines, kurių dalies, skirtos pateikti asmeninę informaciją (pvz., skirtos prisijungti prie Jūsų paskyros, užsakyti prekes ar už įsigyjamas prekes apmokėti), adresai prasideda „https://...“, o ne „http://....“. Veiksmus atliekant interneto svetainėje ar jos dalyje, kurios adresas prasideda „https://...“, ryšio duomenys yra šifruojami, todėl turintiems tikslą užvaldyti Jūsų duomenis asmenims šiuos duomenis gauti bus praktiškai neįmanoma . Tai, kad ryšys su interneto svetaine ar jos dalimi yra saugus, dažnai parodo mažas pakabinamos spynos simbolis (pvz., Internet Explorer 9 naršyklėje – adresų juostos dešinėje pusėje)."

Klientų atsiliepimai - evertink.lt svetainėje

"Kaimymo nuomonė" paprastai būna svarbiausia. Po apsipirkimo kiekvienas gali įvertinti atliktą paslaugą, palikti savo nuomonę apie paslaugos kokybę.  Tai suteikia saugumo jausmą jums, paremtą kitų pirkėjų patirtimi. 

Mes vertiname asmeninius santykius ir pasitikėjimą, todėl kiekvienas kliento įvertinimas mums yra labai svarbus. Išanalizuojame kiekvieną atsiliepimą, padarome išvadas ir atliekame sprendimus, gerinančius paslaugos kokybę. Kliento įvertinimas svarbus ne tik mums, bet ir Jums mūsų būsimiems klientams. 

Būkite tikri, kad apsipirkti vitis.lt parduotuvėje yra saugu.

Klientų atsiliepimus galite rasti svetainėje evertink.lt 

Saugus įpakavimas 

Prekių logistiką prižiūri logistikos profesionalai "Rhenus logistics".

Kad jūsų nusipirktos prekės saugiai pasiektų jūsų namus, prekių saugojimo, prekių surinkimo ir supakavimo darbus atlieka kvalifikuoti logistikos specialistai.  Logistikos partneris garantuoja, kad prekės bus saugomos laikantis visų reikalingų higienos ir saugumo normų, užsakymas surinktas ir prekės supakuotos taip, kad prekių būklė išliktų saugi viso transportavimo metu.

Kiekviena prekė pakuojama į kartoninę dėžę ar voką atsižvelgiant prekių bendrą tūrį ir kiekį, siunta turės pakavimo lapą, pagal kurį galėsite sutikrinti užsakymo turinį, o kiekviena pakuotė bus suženklinta transportavimo lipdukais.

Daugiau informacijos apie Rhenus logistics teikiamas paslaugas rasite paspaudę šią nuorodą, lt.rhenus.com

Atsiskaitymų saugumas

Kevin sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais. Kevin nuolat tikrina savo partnerius ir užtikrina, kad atsiskaitymas būtų įvykdytas saugiai.