Vitis edukacijos centras išsiskiria kaip inovatyvi mokymo įstaiga, dedanti ypatingą akcentą į maisto technologijų sritį. Šis centras buvo įkurtas su aukščiausiais standartais, siekiant ne tik plėsti dalyvių žinias, bet ir skatinti tarpusavio bendradarbiavimą bei patirties dalijimąsi gėrimų ir sūrio gamybos sektoriuje.

Mokymo kursai ir seminarai yra subalansuoti ir orientuoti į praktinę patirtį. Dalyviai ne tik išmoksta teorinę medžiagą, bet ir įgyja praktinius įgūdžius, kuriuos galima nedelsiant pritaikyti kasdienėje veikloje. Tai leidžia ne tik suprasti naujausias maisto technologijų tendencijas, bet ir būti paruoštiems sprendžiant realius iššūkius, su kuriais susiduria vyno, sidro, midaus, alaus ar sūrio gamintojai.

VEC

 

Mokymo kursai yra pasiekiami dviem formatais - tiek nuotoliniu būdu, tiek gyvai, suteikiant jums galimybę pasirinkti mokymo metodą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir grafiką. Tai reiškia, kad turite galimybę mokytis patogiu laiku, pritaikyti mokymosi procesą savo asmeniniams poreikiams ir įsipareigoti tokiu būdu, kuris geriausiai tinka jūsų gyvenimo ritmui.

MOKYMŲ UŽSAKYMAS

Mūsų nuotoliniai kursai suteikia lankstumą ir prieinamumą, leidžiant jums gauti reikalingas žinias iš bet kurios pasaulio vietos. Tuo tarpu gyvi mokymai suteikia galimybę tiesioginiam sąveikavimui su dėstytojais ir bendramoksliais, kuris skatina aktyvų mokymosi procesą ir galimybę tiesiogiai iškelti klausimus ar diskutuoti dėl svarbių temų.

Dalinamės mokamąja medžiaga siekdami užtikrinti, kad kiekvienas dalyvis turėtų visapusišką prieigą prie turinio, kuris yra pritaikytas skirtingiems mokymo formatams. Tai leidžia optimaliai išnaudoti abiejų formų privalumus, taip pat įgyvendinti asmeninį ir prasmingą mokymosi procesą, kuris atitinka jūsų siekius ir lūkesčius. Tai mūsų įsipareigojimas užtikrinti, kad mokymosi patirtis būtų ne tik efektyvi, bet ir patogi, kad kiekvienas mokantis asmuo galėtų sėkmingai pasiekti savo tikslus.

Susisiekite su mumis

Palikite savo pranešimą

------ Klientų atsiliepimai ------

Dale R.

Ačiū  už mokymus,aiškiai paprastai paaiškinta,buvo naudinga.

2023.09.23

Artūras S.

Ačiū už puikų seminarą. Turbūt esu mažai patyręs šioje srityje nes neįmatau kokių pastabų galėčiau jums duoti. Geriausias įvertinimas jums bus mano pagamintas sidras . Būtinai pasigirsiu kai pavyks. 

2023.08.21

Artūras P.

Kaip pradedančiajam tai buvo viskas ok, kažką žinojau, kažką sužinojau. Puiku

2023.08.31

dr. Aušra Šimonėlienė dr. Aušra Šimonėlienė
Vitis Edukacijos centras MB
Lektorius
,