arrow
Enolmatic filtro korpusas Tandem
arrow
Enolmatic filtro korpusas Tandem
1

Enolmatic filtro korpusas Tandem

157,30 €
Su PVM 15
1.201-260.01

Šis filtro korpusas įgalina vienu metu filtruoti ir išpilstyti skysčius vienu metu naudojant Enolamatic išpilstymo prietaisą. Skirtas vynui.

Galimas išankstinis užsakymas

Sadėlyje neturime
Realiu laiku: 1 Lankytojų šiuo metu

 

Parsisiųsti PDF

„Tandem“ filtro korpuse galite filtruoti vyną, alyvuogių aliejų, spirituotus gėrimus, sirupą ir vaisių sultis, atsižvelgiant į naudojamas filtravimo kasetes - galite naudoti stiklo pluošto filtrų kasetes arba nerūdijančio plieno filtrų kasetes.

Įdėkite filtrą į korpusą ir pritvirtinkite žarnas, tada atidarykite vožtuvą ant filtro korpuso. Sujunkite Enolmatic Tandem filtro korpusą į liniją tarp gaminio ir Enolmatic išpilstymo prietaiso. Enolmatic išpilstymo prietaisas ištrauks skystį iš jūsų rezervuaro per filtro korpusą į butelį.

„Enolmatic“ linijoje gali būti naudojamas su ne daugiau kaip trim filtrų korpusais vienu metu, leidžiant atlikti įvairius filtravimo veiksmus (pavyzdžiui: smulkusis filtravimas ir papildomas filtravimas)

Filtrų kasetes parduodame atskirai:

  • Nerūdijančio plieno filtrų kasetės aliejui, vaisių sultims, skysčiams ar kitiems gaminiams filtruoti
  • Stiklo pluošto filtrų kasetės vynui filtruoti

Lengva valyti:

„Tandem“ filtro korpusą galima lengvai išvalyti atlikus butelių išpilstymo ciklą su karštu vandeniu ir bet kokiu riebalų šalinimo produktu.

1.201-260.01

Specifinė nuoroda

ean13
120126001

Pasirinkite pagal tipą

Enolmatic filtro korpusas...

157,30 €
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Naujienos

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelyje nėra prekių
clear