Su meile brandintas!

Sveikas, mielas skaitytojau!

Vitis iš lotynų kalbos išvertus, reiškia „vynmedis“, „vynuogienojas“. Šiuo pavadinimu buvo pavadinta senovės vynmedžių šeima turinti daugiau nei 60 išvestinių vynuogių rūšių, skirtų šiauriniam žemės pusrutulio klimatui.

_______________________________________________

2009 m. rudenį, svetainę  www.vitis.lt sukūriau iš kilusios idėjos ir noro pasidalinti savo patirtimi ir įgytomis žiniomis auginant vynuoges bei gaminant vyną. 

2010 m. pradėjome prekiauti vynuogių auginimo ir vyno gamybos prekėmis, įkurdami elektroninę parduotuvę. 

2013 m. prekybą papildė profesionalių vyno gamybos produktų linija iš nerūdijančio plieno.

2014 m. www.vitis.lt prekybą perėmė įmonė MB Vitis.lt. Įmonė buvo įkurta dar 2013 metais, bet savo veiklą pradėjo nuo 2014 balandžio 1 dienos. Įmonė  perėmė ir anksčiau plėtotas vertybes: Sąžiningumas, pagarba ir profesionalumas.

2015 m. prie mūsų kolektyvo prisijungė, vyno gamybos technologė, dr. Aušra Šimonėlienė. Aušra turi daugiametę patirtį gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų gamybos srityje.

2016 m. sukūrėme savo produktų liniją VitiPLUS, vyno gamybos rinkiniai, paprastam vyno gaminimui namuose.

2017 m. viršinome 1000 skirtingų prekių asortimentą su prekėmis nuo sodo iki vyno pateikimo ant stalo.

2018 m. Prekių asortimentą papildėme prekėmis sūrio gamybai ir alaus gamybai.

_______________________________________________

Aš, Ramūnas Pilvelis ir toliau pasilieku prie savo noro, dalyvauti aktyvioje visuomeninėje veikloje, organizuoti įvairius švietėjiškus renginius ir dalintis savo patirtimi. Pats auginu vynuoges (šiuo metu turiu virš 80 vynmedžių), gaminu vynuogių vyną, tobulėju mokindamasis iš savo padarytų klaidų, išbandau visas prekes kurios parduodamos www.vitis.lt parduotuvėje.  

Sėkmės jums linki,

Ramūnas Pilvelis

ramunas.pilvelis@vitis.lt

Imageblock